AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Lenvo reThink računala
  AiO
  Lenovo reThink prijenosna računala
  Refurbished računala
  Ostalo
  Apple
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  HDD
  Napajanja
  SSD
  2.5"
  NVMe
  M.2
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  Web Kamere
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  Torbe i Ruksaci
  ŽIČANA MREŽNA OPREMA
  Switch
  Pribor
  Routeri
  Network Interface kartice
  Smart Home
  NAS
  POE i Power adapteri
  Print Server
  USB
  HomePlug powerline
  Security Gateway
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijska automatizacija
  Antene i Kabeli
  Nadzor i Sigurnost
  WIRELESS OPREMA
  Antene i kabeli
  Unutrašnja wireless oprema
  60 GHz
  Pribor
  Vanjska Wireless oprema
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Industrijske Wireless oprema
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli Simplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Atenuatori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  Alat i pribor
  Alat
  Ostalo
  Fiber optički kabeliSM
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  KOMUNIKACIJSKI ORMARI I PRIBOR
  Zidni mrežni ormari
  Podni mrežni ormari
  Zidni nosači
  Otvoreni podni ormari
  Oprema za ormare
  Police
  Pribor
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  Pribor
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  ATS Switches
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  Scart
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Kućanski aparati
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 

Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Switch > Gigabit 48-52 Ports

 Šifra i nazivCijena
(KN)
CSC-C2960X-48TS-LL
Cisco WS-2960X-48TS-LL, Catalyst 2960-X Manageable Ethernet Switch with 48 GbE RJ45 ports + 2 SFP uplink slots, Lan Lite Features
Morate se prijaviti
CSC-SF350-48-K9-EU
Cisco SF350-48-K9-EU, 52-Port L3 Managed Switch. 48x 100Mb/s RJ45 + 2x 1Gb/s Combo + 2x SFP, L3 Managed Switch. Switching capacity : 17.6 Gbps ¦ Forwarding performance (64-byte packet size) : 13.10 Mpps. 4096 active VLANs. 512MB RAM, 256MB flash
Morate se prijaviti
CSC-SG250-50-K9-EU
Cisco SG250-50-K9-EU, 50-Port L3 Gigabit Managed Switch. Rack-mountable 1U. Ports 48 x 1GbE + 2 x combo Gigabit SFP slots. Switching capacity: 100 Gbps ¦ Forwarding performance (64-byte packet size): 74.41 Mpps Capacity MSTP instances: 8 ¦ Active VLANs: 256 ¦ ACL rules: 512 ¦ Priority queues: 8
Morate se prijaviti
CSC-SG250X-48-K9-EU
Cisco SG250X-48-K9-EU, 48-Port Gigabit with 4-Port 10-Gigabit L3 Smart RackMount Switch. 48 x 10/100/1000, + 2 x 10 GbE copper + 2 x 10G SFP+. 176-Gbps switching capacity, 130.94-Mpps forwarding performance (64-byte packet size). 512MB Ram, 256MB Flash. Dimension 440 x 257 x 44
Morate se prijaviti
CSC-SG350-52-K9-EU
Cisco SG350-52-K9-EU, 52-Port Gigabit L3 Managed Switch. Rackmount 1U, Rackmount brackets included. 48x RJ45 GbE ports + 2 Combo (RJ45/SFP) Slots + 2x SFP (1,25G). Capacity in Millions of Packets per Second (mpps) (64-byte packets) 77.38. Switching Capacity in Gigabits per Second (Gbps): 104. USB slot For file-management purposes. Support for up to 4096 VLANs simultaneously
Morate se prijaviti
MIK-CRS354-48G4S2QRM
Mikrotik CRS354-48G-4S+2Q+RM, powerful Cloud Router Switch has 48 x 1GbE RJ45 ports + 4 x 10G SFP+ ports and 2 x 40G QSFP+ ports for extremely fast fiber connections or linking with other 40 Gbps devices, and dual power supplies for redundancy. The total non-blocking throughput is 168 Gbps, switching capacity is 336 Gbps and the forwarding rate reaches 235 Mpps. RouterOS (License level 5) or SwitchOS. CPU QCA9531, 650 MHz, 64MB Ram, 16MB flash. Dimension 297 x 443 x 44 mm
Morate se prijaviti
PLT-GS-2240-48T4X
Planet GS-2440-48T4X, 52-Port L2 Web Smart Managed Rackmount Ethernet Switch. 48x 1GbE + 4x 10GBASE-SR/LR SFP+ slots, compatible with 1000BASE-SX/LX/BX SFP. 802.1Q VLAN, IGMP Snooping, MSTP, LACP, SNMPv1/v2c. 176Gbps/non-blocking. Switch Throughput@64Bytes 130.95Mpps. Dimension 440 x 270 x 44 mm, 1U height
Morate se prijaviti
PLT-GS-4210-48T4S
Planet GS-4210-48T4S, (52)Port Gigabit IPv6/IPv4 Layer 2 Managed Desktop/Rackmount Switch.(48)1000Mbps RJ45 Gigabit Ports + (4)100/1000X mini-GBIC/SFP slots. Switch Fabric 104Gbps / non-blocking, Switch Throughput@64 bytes 77.38Mpps @64 bytes, Dimension 440 x 300 x 44,5 mm (1U height), Rackmount kit included, mini-GBIC SFP modules sold seperate
Morate se prijaviti
PLT-GS-5220-44S4C
Planet GS-5220-44S4C - (48)Port 100/1000X SFP Layer2+ w/static routing Managed Desktop/Rackmount Switch | (48)SFP Slots Compatible with 100BASE-FX SFP transceivers with (4)Shared 1000Mbps Gigabit ethernet RJ45 ports (shared with Port1 to 4) | Hardware Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing | Switch Fabric 96Gbps | Throughput 71. 2Mpps@64Bytes | Dimension 440 x 300 x 44.5 mm | 1U height (SFP Modules sold seperate, Includes Rackmount kit)
Morate se prijaviti
PLT-GS-5220-48P4X
Planet GS-5220-48P4X, L2+/L4 48-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 10G SFP+ Managed Switch, with Hardware Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing (400W PoE Budget, ONVIF)
Morate se prijaviti
PLT-SGS-6341-48T4X
Planet SGS-6341-48T4X, Layer 3 48-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Stackable Managed Gigabit Switch. 48 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet RJ45 ports. 4x 10GBASE-SR/LR SFP+ slots. support up to 24 units stacked together
Morate se prijaviti
TPL-T1600G-52TS
TP-Link T1600G-52TS, JetStream 48-Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP Slots. 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports. 4 Gigabit SFP Slots. Bandwidth/Backplane 104Gbps, Packet Buffer Memory 77.4Mpps. Web-based GUI. Dimension 440*220*44 mm
Morate se prijaviti
TPL-T2600G-52TS
TP-Link T2600G-52TS (TL-SG3452) JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots Gigabit Ethernet connections on all ports provide full speed of data transferring L2+ feature——Static Routing, helps route internal traffic for more efficient use of network resources IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X Authentication and Radius provide you robust security strategies L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application IPv6 support with dual IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON and Dual Image bring abundant management policies.
Morate se prijaviti
UBQ-ES-48-LITE
Ubiquiti Networks ES-48-LITE, Managed (52)Port Layer 2 Rackmount EdgeSwitch. (48)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports + (2)SFP slots + (2)SFP+ slots. EdgeSwitch offers an extensive suite of advanced Layer-2 switching features and protocols, and also provides layer-3 routing capability. Non-blocking throughput: 70 Gbps, Switching capacity: 140 Gbps, Forwarding rate: 104.16 Mpps, Dimension 485.04 x 44.45 x 347.6 mm 2U SFP modules sold seperate. SFP modules must be Cisco Compatible modules.
Morate se prijaviti
UBQ-US-48
Ubiquiti Networks US-48, Unifi (52)Port Layer 2 Managed Rackmount UnifiSwitch. (48)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports + (2)SFP slots + (2)SFP+ slots. UnifiSwitch offers an extensive suite of advanced Layer-2 switching features and protocols. Non-blocking throughput: 70 Gbps, Switching capacity: 140 Gbps, Forwarding rate: 104.16 Mpps, Dimension 485.04 x 44.45 x 347.6 mm 2U SFP modules sold seperate. SFP modules must be Cisco Compatible modules. The UniFi Controller software allows admins to configure and monitor the UniFi Switch and other UniFi devices using a graphical user interface.
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2020. Sva prava pridržana.