AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  Ostalo
  HP Renew računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  ŽIČANA MREŽNA OPREMA
  Switch
  Pribor
  Routeri
  Network Interface kartice
  Smart Home
  NAS
  POE i Power adapteri
  Print Server
  USB
  HomePlug powerline
  Security Gateway
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijska automatizacija
  Antene i Kabeli
  Wireless Indoor
  Mikrotik
  Ormari i oprema
  Ormari
  WIRELESS OPREMA
  Antene i kabeli
  Unutrašnja wireless oprema
  60 GHz
  Pribor
  Vanjska Wireless oprema
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Industrijske Wireless oprema
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli Simplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Atenuatori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  Alat i pribor
  Alat
  Ostalo
  Fiber optički kabeliSM
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  KOMUNIKACIJSKI ORMARI I PRIBOR
  Zidni mrežni ormari
  Podni mrežni ormari
  Zidni nosači
  Otvoreni podni ormari
  Oprema za ormare
  Police
  Pribor
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  Pribor
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  ATS Switches
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  Scart
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Kućanski aparati
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 
Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Kabineti, paneli i kućišta > Patch paneli

 Šifra i nazivCijena
(KN)
MIK-CWDM-CHASSIS-2
MikroTik CWDM-CHASSIS-2 - 1U Chassis bracket that can hold two CWDM-MUX8A units
Morate se prijaviti
MIK-CWDM-MUX8A
MikroTik CWDM-MUX8A - passive MUX/DEMUX unit | Allows to combine up to eight fiber links into one to simplify and reduce the cost of long distance fiber installations | You can use a single optical fiber cable to create up to eight independent 1.25Gbps SFP (up to 40km) or 10Gbps SFP+ (up to 10km) links | You can even use 1.25Gbps modules and 10Gbps modules at the same time
Morate se prijaviti
NFO-DN-96207
Digitus DN-96207 - 1U front panel suitable for 24 x LC -duplex- couplings | Fits on DN-96200 Fiber Splice Box
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60001
NFO Patch Panel 2U 19" - 48x SC Duplex, Pull-out, 2 trays - Weight: 3 kg | Number of trays: 4 | Trays capacity: 12/24 welds | Maximum number of adapters: 48 (SC Duplex) | Material: Cold rolled steel - powder coated light gray | Maximum number of trays: 6 | Dimensions: Mounting height: 2U (88.9 mm), Depth: 250 mm, Mounting method ( length): 19 '' profile | Diameter of openings on back plate: 4x20 mm, 4x16 mm | Supplied with: Two fiber optic trays, Cable glands: 2 x PG.13.5, Protective tube - Splice covers: 96, Mounting screws for adapters: 96, Plastic clamps: 4, Elements (pins) blocking the drawer's extension: 2
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60002
NFO Patch Panel 24 SC Simplex/LC Duplex - Weight: 2 kg | Number of trays: 1 | Tray capacity: 12/24 welds | Maximum number of adapters: 24 (SC Simplex, LC Duplex) | Maximum number of trays: 3 | Material: Cold-rolled steel - powder coated light gray | Dimensions: Installation height: 1U (44, 45 mm), Depth: 250 mm, Mounting method (length): 19 '' profile | Diameter of holes on back plate: Rubber 2x20 mm, for Cable gland: 2 x PG.13.5 | Kit components: One fiber optic tray, Cable glands: 2 x PG.13.5, Mounting screws for adapters: 38 pcs, Plastic cable ties: 2 pcs, Spare screws: 4pcs (small) and 2pcs (large), Spare nuts: 4pcs (small) and 2pcs (large), Splice shields: 1pack / 24pcs
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60003
NFO Patch Panel 1U 19" - 12x SC Duplex, Pull-out, 1 tray - Weight: 2 kg | Number of trays: 1 | Tray capacity: 12/24 welds | Maximum number of welds: 48 | Maximum number of adapters: 24 (SC Duplex) | Material: Cold-rolled steel - powder painted in light gray | Maximum number of trays: 3 | Dimensions: - Mounting height: 1U (44.45 mm), Depth: 250 mm, Method assembly (length): 19 '' profile, Diameter of openings on back plate: 2x20 mm, 2x16 mm | Supplied with: Optical tray | Cable gland: 2 x PG.13.5 | Splice covers : 48 | Mounting screws for adapters: 48 | Plastic clamps: 4 | Elements (pins) blocking the drawer's extension: 2
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60004
NFO Patch Panel 24 port SC duplex - Weight: 2 kg | Number of trays included: 2 | Tray capacity: 12/24 welds | Max. Number of welds: 48 | Maximum number of adapters: 24 SC Duplex | Maximum number of trays: 3 | Mounting height: 1U | Depth: 250 mm | Length: 19 '' | Diameter of holes on the back: 20 mm | Supplied with: Trays: 2 | Cable glands: 2 x PG.13.5 | Splice sleeves: 48 | Mounting screws for adapters: 48 | Plastic bands clamps: 4 | Elements blocking the extensions: 2
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60005
NFO Patch Panel 12x SC Simplex/LC Duplex - Weight: 2 kg | Number of trays included: 1 | Tray capacity: 12/24 welds | Maximum number of adapters: 12 (SC Simplex, LC Duplex) | Material: Cold-rolled steel - powder painted in light gray | Maximum number of trays: 3 | Dimensions: - Installation height: 1U (44.45 mm), Depth: 220 mm, Mounting method (length): 19" profile | Diameter of holes on the back: 20 mm | Supplied with: Splice tray, Cable gland: 2 x PG.13.5, Splice covers : 12, Mounting screws for adapters: 24, Plastic cable ties: 4
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60006
NFO Patch Panel 1U 19" - 12x SC Simplex/LC Duplex, Slide-out on rails, 1 cassette - Weight: 2 kg - Number of trays : 1 - Trays capacity: 12/24 welds - Maximum number of adapters: 12 (SC Simplex, LC Duplex) - Material: Cold-rolled steel - powder coated light gray - Maximum number of trays: 3 - Dimensions: - Mounting height: 1U (44.45 mm) - Depth: 250 mm - Mounting method (length): 19 '' profile - Diameter of holes on back plate: 20 mm Supplied with: - Tray holder - Cable glands: 2 x PG.13.5 - Splice covers : 12 - Mounting screws for adapters: 24 - Plastic cable ties: 4 - Elements (bolts) blocking the extension: 2
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60007
NFO Patch Panel 2U 19" - 24x SC Duplex, Slide-out on rails, no trays included - Weight: 3.5 kg - Maximum number of adapters: 24 (SC Duplex) - Material: Cold-rolled steel - powder painted in light gray - Maximum number of trays: 6 - Dimensions: - Mounting height: 2U (88.9 mm) - Depth: 250 mm - Mounting method (length): 19 '' profile In the switch set: - Two cable glands - Mounting brackets - Splice covers (x48) - Protective tube
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60008
NFO Patch Panel 2U 19" - 48x SC Simplex/LC Duplex, Closed - Weight: 3.5 kg - Maximum number of adapters: 48 (SC Simplex, LC Duplex) - Material: Cold rolled steel - powder coated on light gray - Maximum number of trays: 6 - Dimensions: - Mounting height: 2U (88.9 mm) - Depth: 250 mm - Mounting method (length): 19 '' profile In the switch set: Four fiber optic trays, PG.13.5 cable glands, Mounting screws for adapters, Plastic cable ties, Spare screws: small and large, Spare nuts: small and large, Splice shields
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60009
NFO Patch Panel 2U 19" - 48x SC Simplex/LC Duplex, Slide-out on rails, no trays included - Weight: 3.5 kg - Maximum number of adapters: 48 (SC Simplex / LC Duplex) - Material: Cold-rolled steel - powder coated light gray - Maximum number of trays: 6 - Dimensions: - Mounting height: 2U (88.9 mm) - Depth: 250 mm - Mounting method (length): 19 '' profile In the switch set: - Two cable glands - Mounting brackets - Splice covers (x48) - Tuba Protective
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60010
NFO Patch Panel 2U 19" - 24x SC Duplex, Pull-out, 2 trays included - Weight: 3 kg - Number of trays: 2 - Trays capacity: 12/24 welds - Maximum number of adapters: 24 (SC Duplex) - Material: Cold-rolled steel - powder painted in light gray - Maximum number of trays: 6 - Dimensions: - Mounting height: 2U (88.9 mm) - Depth: 250 mm - Mounting method ( length): profile 19 '' - Diameter of openings on back plate: 4x20 mm, 4x16 mm Supplied with: - Two fiber optic trays - Cable glands: 2 x PG.13.5 - Protective tube - Splice covers : 48 - Mounting screws for adapters: 48 - Plastic clamps: 4 - Elements (pins) blocking the drawer's extension: 2
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60011
NFO Patch Panel 2U 19" - 48x SC Simplex/LC Duplex, Slide-out on rails, 2 trays included - Weight: 3 kg - Quantity trays: 2 - Trays capacity: 12/24 welds - Maximum number of adapters: 48 (SC Simplex, LC Duplex) - Material: Cold-rolled steel - powder painted in light gray - Maximum number of trays: 6 - Dimensions: - Mounting height: 2U (88.9 mm) - Depth: 250 mm - Mounting method (length): 19 '' profile - Diameter of holes on back plate: 20 mm Supplied with: - Two fiber optic trays - Cable gland: 2 x PG.13.5 - Splice covers : 48 - Mounting screws for adapters: 96 - Plastic cable ties: 4 - Elements (bolts) blocking the extension: 2
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60012
NFO Patch Panel 2U 19" - 48x SC Duplex, Slide-out on rails, 2 trays included - Weight: 3 kg - Number of trays: 2 - Trays capacity: 12/24 welds - Maximum number of adapters: 48 (SC Duplex) - Material: Cold-rolled steel - powder painted in light gray - Maximum number of trays: 6 - Dimensions: - Mounting height: 2U (88.9 mm) - Depth: 250 mm - Method mounting (length): 19 '' profile - Diameter of holes on the back: 20 mm Supplied with: - Two fiber optic trays - Cable glands: 2 x PG.13.5 - Splice covers : 96 - Mounting screws for adapters: 96 - Plastic cable ties : 4 - Elements (bolts) blocking the extension: 2
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60013
NFO Patch Panel 2U 19" - 48x SC Simplex/LC Duplex, Pull-out, 2 trays included - Weight: 3 kg - Quantity trays: 2 - Trays capacity: 12/24 welds - Maximum number of adapters: 48 (SC Simplex, LC Duplex) - Material: Cold-rolled steel - powder coated light gray - Maximum number of trays: 6 - Dimensions: - Mounting height: 2U (88.9 mm) - Depth: 250 mm - Mounting method (length): 19 '' profile - Diameter of holes on back plate: 4x20 mm, 4x16 mm Supplied with: - Two fiber optic trays - Cable glands: 2 x PG.13.5 - Protective tube - Splice covers : 48 - Mounting screws for adapters: 96 - Plastic cable ties: 4 - Elements (pins) blocking the drawer's extension: 2
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60014
NFO Patch Panel 2U 19" - 72x SC Simplex/LC Duplex, Pull-out, 3 trays included - Weight: 3 kg - Quantity trays: 3 - Trays capacity: 12/24 welds - Maximum number of adapters: 72 (SC Simplex, LC Duplex) - Material: Cold-rolled steel - powder coated in light gray - Maximum number of trays: 6 - Dimensions: - Mounting height: 2U (88.9 mm) - Depth: 250 mm - Mounting method (length): 19 '' profile - Diameter of holes on back plate: 4x20 mm, 4x16 mm Supplied with: - Three fiber optic trays - Cable glands: 2 x PG.13.5 - Protective tube - Splice covers : 72 - Mounting screws for adapters: 144 - Plastic cable ties: 4 - Elements (pins) blocking the drawer's extension: 2
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60015
NFO Patch Panel 3U 19" - 72x SC Duplex, Slide-out on rails, 6 trays included - Weight: 3 kg • Number of trays: 6 • Tray capacity: 12/24 welds • Maximum number of adapters: 72 (SC Duplex) • Maximum number of trays: 6 • Material: Rolled steel cold - powder painted in light gray • Dimensions: Installation height: 3U (118 mm), Depth: 250 mm, Mounting method (length): 19 '' profile • Diameter of holes on the back plate: Rubber 2x16 mm, for Cable gland: 2 x PG.13.5 Set components: • Six fiber optic trays • Cable glands: 2 x PG.13.5 • Protective tube • Mounting screws for adapters: 144 pcs • Plastic cable ties: 4 • Elements (pins) blocking the drawer's extension: 2 • Spare screws: 4pcs • Spare nuts: 5pcs • Splice covers: 6 packages / 24pcs
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60016
NFO Patch Panel 4U 19" - 144x SC Simplex/LC Duplex, Slide-out on rails, 6 trays included - Weight: 3 kg • Number of trays: 6 • Tray capacity: 12/24 welds • Maximum number of adapters: 144 (SC Simplex) • Maximum number of trays: 9 • Material: Rolled steel cold - powder painted light gray • Dimensions: Installation height: 4U (177 mm), Depth: 250 mm, Mounting method (length): 19 '' profile • Diameter of holes on the back plate: Rubber 4x16 mm, for Cable gland: 2 x PG.13.5 Set components: • Six fiber optic trays • Cable glands: 2 x PG.13.5 • Protective tube • Mounting screws for adapters: 288 pcs • Plastic cable ties: 6 • Elements (pins) blocking the drawer's extension: 2 • Spare screws: 4pcs • Spare nuts: 2pcs • Splice covers: 6 packages / 24pcs
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60017
NFO Patch Panel 1U 19" - 12x SC Duplex, Closed, 1 cassette - Weight: 2 kg | Number of trays: 1 | Tray capacity: 12/24 welds | Maximum number of adapters: 12 (SC Duplex) | Maximum number of trays: 3 | Material: Cold-rolled steel - powder painted in black | Dimensions: Installation height: 1U (44.45 mm), Depth: 250 mm, Mounting method (length): 19 '' profile | Diameter of holes on the back: Rubber 2x20 mm, for Cable gland: 2 x PG.13.5 | Kit components: One fiber optic tray, Cable gland: 2 x PG.13.5, Mounting screws for adapters: 38 pcs, Plastic clamps: 2 pcs, Spare screws: 8pcs (small) and 2pcs (large), Spare nuts: 6pcs (small) and 3pcs (large), Splice covers: 1pack / 24pcs
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60018
NFO Patch Panel 1U 19" - 12x SC Duplex, Closed, 1 cassette - Weight: 2 kg | Number of trays: 1 | Tray capacity: 12/24 welds | Maximum number of adapters: 12 (SC Duplex) | Maximum number of trays: 3 | Material: Cold-rolled steel - powder painted in light gray | Dimensions: Installation height: 1U (44.45 mm), Depth: 250 mm, Mounting method (length): 19 '' profile | Diameter of holes on the back: Rubber 2x20 mm, for Cable gland: 2 x PG.13.5 | Kit components: One fiber optic tray, Cable gland: 2 x PG.13.5, Mounting screws for adapters: 38 pcs, Plastic clamps: 2 pcs, Spare screws: 8pcs (small) and 2pcs (large), Spare nuts: 6pcs (small) and 3pcs (large), Splice covers: 1pack / 24pcs
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60019
NFO Patch Panel 1U 19" - 12x SC Duplex, Slide-out on rails, 1 tray - Weight: 2 kg | Number of trays: 1 | Tray capacity: 12/24 welds | Maximum number of adapters: 24 (SC Duplex) | Material: Cold-rolled steel - powder painted in light gray | Maximum number of trays: 3 | Dimensions: - Mounting height: 1U (44.45 mm), Depth: 250 mm, Method mounting (length): 19 '' profile | Diameter of openings on the back: 20 mm | Supplied with: Optical tray, Cable glands: 2 x PG.13.5, Splice covers : 24, Mounting screws for adapters: 24, Plastic cable ties: 4, Elements (bolts) blocking the extension: 2
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60020
NFO Patch Panel 1U 19" - 24x SC Simplex/LC Duplex, Closed, 1 tray, Black - Weight: 2 kg | Number of trays: 1 | Tray capacity: 12/24 welds | Maximum number of adapters: 24 (SC Simplex, LC Duplex) | Maximum number of trays: 3 | Material: Cold rolled steel - powder coated in black | Dimensions: Installation height: 1U (44, 45 mm), Depth: 250 mm, Mounting method (length): 19 '' profile | Diameter of holes on back plate: Rubber 2x20 mm, for Cable gland: 2 x PG.13.5 | Kit components: One fiber optic tray, Cable glands: 2 x PG.13.5, Mounting screws for adapters: 38 pcs, Plastic clamps: 2 pcs, Spare screws: 4pcs (small) and 2pcs (large), Spare nuts: 4pcs (small) and 2pcs (large), Splice covers: 1pack / 24pcs
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60021
NFO Patch Panel 1U 19" - 12x SC Simplex/LC Duplex, Pull-out, 1 cassette - Weight: 2 kg - Number of trays : 1 - Trays capacity: 12/24 welds - Maximum number of adapters: 12 (SC Simplex, LC Duplex) - Material: Cold-rolled steel - powder coated light gray - Maximum number of trays: 3 - Dimensions: - Mounting height: 1U (44.45 mm) - Depth: 250 mm - Mounting method (length): 19 '' profile - Diameter of holes on back plate: 20 mm Supplied with: - Tray, - Cable glands: 2 x PG.13.5 - Splice covers : 12 - Mounting screws for adapters: 24 - Plastic cable ties: 4 - Elements (bolts) blocking the extension: 2
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2019. Sva prava pridržana.