AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  Ostalo
  HP Renew računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  MREŽNA OPREMA
  Smart Home
  Antene i Kabeli
  3 GHz
  Pribor
  Nadzor i Sigurnost
  Multimedia / Storage
  POE i mrežni adapteri
  Print Server
  USB
  Security Gateway
  Switch
  Pribor
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Wired Uređaji
  Wireless Indoor
  Pribor
  Wireless Outdoor
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Mikrotik
  Pribor
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijski Ethernet
  Ormari i oprema
  Ormari
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Switch
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli SImplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  Racks/Kabineti i Pribor
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  DVI
  Scart
  VGA
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 
Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Kabineti, paneli i kućišta > Patch paneli

 Šifra i nazivCijena
(KN)
MIK-CWDM-CHASSIS-2
MikroTik CWDM-CHASSIS-2 - 1U Chassis bracket that can hold two CWDM-MUX8A units
Morate se prijaviti
MIK-CWDM-MUX8A
MikroTik CWDM-MUX8A - passive MUX/DEMUX unit | Allows to combine up to eight fiber links into one to simplify and reduce the cost of long distance fiber installations | You can use a single optical fiber cable to create up to eight independent 1.25Gbps SFP (up to 40km) or 10Gbps SFP+ (up to 10km) links | You can even use 1.25Gbps modules and 10Gbps modules at the same time
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60001
NFO Patch Panel - 2U | 19" | 48 SC Duplex | Slide-out | 4 cassettes | Weight: 3 kg | Number of trays: 4 | Trays capacity: 12/24 welds | Maximum number of trays: 6 | Depth: 250 mm | Hole diameter on back plate: 4x20 mm, 4x16 mm | Supplied with: Cable glands: 2 x PG.13.5 | Splice sleeves: 96 | Mounting screws for adapters: 96 | Plastic clamps: 4
Morate se prijaviti
NFO-PAN-60004
NFO Patch Panel 24 port SC duplex - Weight: 2 kg | Number of trays included: 2 | Tray capacity: 12/24 welds | Max. Number of welds: 48 | Maximum number of adapters: 24 SC Duplex | Maximum number of trays: 3 | Mounting height: 1U | Depth: 250 mm | Length: 19 '' | Diameter of holes on the back: 20 mm | Supplied with: Trays: 2 | Cable glands: 2 x PG.13.5 | Splice sleeves: 48 | Mounting screws for adapters: 48 | Plastic bands clamps: 4 | Elements blocking the extensions: 2
Morate se prijaviti
NVT-DN-96200
Digitus DN-96200 - Optical Fiber Splice Box | Sliding Unit 1U | Unassembled, without front panel | Carrier housing made of 1.5 mm sheet steel | Varnished | Color: Grey (RAL 7035) | Width 483mm, depth 220mm, pull-out depth 210mm | Depth is adjustable | Inner dimension approx.: 44 (H) x 428 (W) x 240 (D) mm | Holder for splice cassettes | Punched out ground to fix pigtails | 4 PG entries and 2 cable entries
Morate se prijaviti
NVT-DN-96201
Digitus DN-96201 - LWL Patch Panel prednja ploča 12x SC duplex
Morate se prijaviti
NVT-DN-96202
Digitus DN-96202 - Professional 24x SC Duplex Front panel for Fiber Optic Splice Box | 1U | Designed for the basic housing DN-96200 | Color: light grey, RAL 7035
Morate se prijaviti
NVT-DN-96206
Digitus DN-96206 - 1U front panel suitable for 12 x LC -duplex-, SC -simplex-, E2000 -simplex- couplings | Fits on DN-96200 Fiber Splice Box
Morate se prijaviti
NVT-DN-96207
Digitus DN-96207 - 1U front panel suitable for 24 x LC -duplex- couplings | Fits on DN-96200 Fiber Splice Box
Morate se prijaviti
NVT-DN-96321-12
Digitus DN-96321-12 - Fiber Optic Splice Box | Equipped | 12x SC | Single Mode Spojnica | Completely prefabricated, fiber pigtails exposed and inserted into the splice cassette(s) | Colored pigtails | Couplers with zirconia ceramic ferrule | Carrier housing made of 1.5 mm sheet steel, varnished.1 unit (44.45mm). 483mm width (19"). 280mm depth. PG 16 screw, cassette, cassette cover and strain relief included
Morate se prijaviti
NVT-DN-96321-4
Digitus DN-96321-4 - DIGITUS Professional Fiber Optic Splice Box | Equipped | SC | OM4 | 1U | Equipped 12x SC duplex | Incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OM4, Adapter | 483mm width (19"). 280mm depth. 12x SC duplex, Multimode OM4
Morate se prijaviti
NVT-DN-96331-12
Digitus DN-96331-12 - Fiber Optic Splice Box | Equipped | 12x LC | Multimode OM2 Connectors | Completely prefabricated | Fiber pigtails exposed and inserted into the splice cassette(s) | Colored pigtails | Couplers with zirconia ceramic ferrule | Couplers in polymer housing | Carrier housing made of 1.5 mm sheet steel | Varnished | 1 unit (44.45mm), 483mm width (19"), 280mm depth, PG 16 screw, cassette, cassette cover and strain relief included | Sliding
Morate se prijaviti
NVT-DN-96331-12-SM
Digitus DN-96331-12 - Fiber Optic Splice Box | Equipped | 12x LC | SingleMode Connectors | Completely prefabricated | Fiber pigtails exposed and inserted into the splice cassette(s) | Colored pigtails | Couplers with zirconia ceramic ferrule | Couplers in polymer housing | Carrier housing made of 1.5 mm sheet steel | Varnished | 1 unit (44.45mm), 483mm width (19"), 280mm depth | PG 16 screw, cassette, cassette cover and strain relief included | Sliding
Morate se prijaviti
NVT-DN-96331-6
Digitus DN-96331-6 - Fiber Optic Splice Box | Equipped | 6x LC | MultiMode OM2 Connectors | Completely prefabricated | Fiber pigtails exposed and inserted into the splice cassette(s) | Colored pigtails | Couplers with zirconia ceramic ferrule | Couplers in polymer housing | Carrier housing made of 1.5 mm sheet steel | Varnished | 1 unit (44.45mm), 483mm width (19"), 280mm depth | PG 16 screw, cassette, cassette cover and strain relief included | Sliding
Morate se prijaviti
NVT-DN-96331-8
Digitus DN-96331-8 - Fiber Optic Splice Box | Equipped | 8x LC | OM2 Connectors | Completely prefabricated | fiber pigtails exposed and inserted into the splice cassette(s) | Colored pigtails | Couplers with zirconia ceramic ferrule | Couplers in polymer housing | Carrier housing made of 1.5 mm sheet steel | Varnished | 1 unit (44.45mm), 483mm width (19"), 280mm depth | PG 16 screw, cassette, cassette cover and strain relief included | Sliding
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2019. Sva prava pridržana.