AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  Ostalo
  HP Renew računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  MREŽNA OPREMA
  Smart Home
  Antene i Kabeli
  3 GHz
  Pribor
  Multimedia / Storage
  POE i mrežni adapteri
  Print Server
  USB
  Security Gateway
  Switch
  Pribor
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Wired Uređaji
  Wireless Indoor
  Pribor
  Wireless Outdoor
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Mikrotik
  Pribor
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijski Ethernet
  Ormari i oprema
  Ormari
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Switch
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli SImplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Atenuatori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  Alat i pribor
  Alat
  Ostalo
  Fiber optički kabelii SM
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  Racks/Kabineti i Pribor
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  DVI
  Scart
  VGA
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Kućanski aparati
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 
Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Patch kabeli Duplex > Single Mode

 Šifra i nazivCijena
(KN)
NFO-DK-2932-10
Digitus DK-2932-10 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | LC/SC | 10 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NFO-DK-2933-01
Digitus DK-2933-01 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | LC/LC Connector | 1 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NFO-DK-2933-03
Digitus DK-2933-03 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | LC/LC Connector | 3 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15001
NFO Patch cord - SC/UPC-SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G.657.A2 | Duplex | 1m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15014
NFO Patch cord - LC/APC-LC/APC, Singlemode 9/125, Fiber type: G.657.A1, Cable diameter 3mm, Duplex, 10m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15016
NFO Patch cord - LC/APC-LC/APC, Singlemode 9/125, Fiber type: G.657.A1, Cable diameter 3mm, Duplex, 5m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15031
NFO Patch cord - LC/UPC-LC/UPC, Singlemode 9/125, G.652D, 3mm, Duplex, 5m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15033
NFO Patch cord - LC/UPC-LC/UPC, Singlemode 9/125, G.652D, 3mm, Duplex, 10m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15034
NFO Patch cord - LC/UPC-LC/UPC, Singlemode 9/125, G.652D, 3mm, Duplex, 15m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15036
NFO Patch cord - LC/UPC-LC/UPC, Singlemode 9/125, G.652D, 3mm, Duplex, 20m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15070
NFO Patch cord - SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.657A1, 3mm, Duplex, 1m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15071
NFO Patch cord - SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.652D, 3mm, Duplex, 10m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15075
NFO Patch cord - SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.652D, 3mm, Duplex, 2m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15076
NFO Patch cord - SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.652D, 3mm, Duplex, 3m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15082
NFO Patch cord - SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.657A1, 3mm, Duplex, 20m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15083
NFO Patch cord - SC/APC-SC/APC, Singlemode, 9/125, G.657A1, 3mm, Duplex, 5m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15109
NFO Patch cord - SC/UPC-SC/UPC, Singlemode, 9/125, G.652D, Duplex, 1m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15110
NFO Patch cord - SC/UPC-SC/UPC, Singlemode, 9/125, G.652D, 3mm, Duplex, 2m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15111
NFO Patch cord - SC/UPC-SC/UPC, Singlemode 9/125, G.652D, 3mm, Duplex, 5m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15138
NFO Patch cord - LC/APC-LC/APC, Singlemode 9/125, Fiber type: G.657.A2, Cable diameter 2mm, LSZH, Duplex, 1m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15139
NFO Patch cord - LC/APC-LC/APC, Singlemode 9/125, Fiber type: G.657.A2, Cable diameter 2mm, LSZH, Duplex, 2m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15140
NFO Patch cord - LC/APC-LC/APC, Singlemode 9/125, Fiber type: G.657.A2, Cable diameter 2mm, LSZH, Duplex, 3m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15141
NFO Patch cord - LC/UPC-LC/UPC, Singlemode 9/125, Fiber type: G.657.A2, Cable diameter 2mm, LSZH, Duplex, 1m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15142
NFO Patch cord - LC/UPC-LC/UPC, Singlemode 9/125, Fiber type: G.657.A2, Cable diameter 2mm, LSZH, Duplex, 2m
Morate se prijaviti
NFO-PCDSM-15143
NFO Patch cord - LC/UPC-LC/UPC, Singlemode 9/125, Fiber type: G.657.A2, Cable diameter 2mm, LSZH, Duplex, 3m
Morate se prijaviti
NVT-AL-9FCLC-10I
DIGITUS 3D-Link AL-9FCLC-10I - Patch Cable | OS1 | FC-LC | Single Mode | Duplex | 9:125um | Male to Male | Cable O.D. 2.8mm | Tested and Certified | Colour: Yellow | 10 m
Morate se prijaviti
NVT-AL-9FCLC-15I
DIGITUS 3D-Link AL-9FCLC-15I - Patch Cable | OS1 | FC-LC | Single Mode | Duplex 9:125um | Male to Male | Cable O.D. 2.8mm | Tested and Certified | Colour: Yellow | 15 m
Morate se prijaviti
NVT-AL-9LCLC-40I
Digitus AL-9LCLC-40I - Patch Cable | OS1 | LC-LC | Single Mode | Duplex | 9:125um | Male to Male | Cable O.D. 2.8mm | Tested and Certified | Colour: Yellow | 40 m
Morate se prijaviti
NVT-AL-9SCSC-25I
Assmann AL9SCSC-25I - SC-SC Single Mode Duplex Optical Patch Cord | 25 m
Morate se prijaviti
NVT-DK-2922-01
Digitus DK-2922-01 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | SC/SC | 1 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | I-VH 2E9/125µ | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2922-03
Digitus DK-2922-03 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | SC/SC | 3 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | I-VH 2E9/125µ | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2922-05
Digitus DK-2922-05 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | SC/SC | 5 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | I-VH 2E9/125µ | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2922-10
Digitus DK-2922-10 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | SC/SC | 10 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | I-VH 2E9/125µ | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-292SCA2SCA-05
Digitus DK-292SCA2SCA-05, Fiber Optic Singlemode Patch Cord, SC (APC) / SC (APC) OS2 09/125 µ, Length 5m
Morate se prijaviti
NVT-DK-2931-02
Digitus DK-2931-02 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | LC/ST | 2 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2932-01
Digitus DK-2932-01 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | LC/SC | 1 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2932-02
Digitus DK-2932-02 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | LC/SC | 2 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2932-03
Digitus DK-2932-03 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | LC/SC | 3 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2932-05
Digitus DK-2932-05 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | LC/SC | 5 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2933-05
Digitus DK-2933-05 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | LC/LC Connector | 5 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2933-10
Digitus DK-2933-10 - Fiber Optic Singlemode Patch Cord | LC/LC Connector | 10 m | Ceramic ferrule | Singlemode | Duplex | Halogen free cable | 9/125µm fiber | Fiber class OS 1 | Cable diameter 3mm | Cable color yellow | Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-FOP1103
NaviaTec FOP1103 - Fiber Optic Patch Cord | LC-LC | Single-Mode | Duplex | 3,0 m
Morate se prijaviti
NVT-FOP1105
NaviaTec FOP1105 - Fiber Optic Patch Cord | LC-LC | Single-Mode | Duplex | 5,0 m
Morate se prijaviti
NVT-FOP1110
NaviaTec FOP1102 - Fiber Optic Patch Cord | LC-LC | Single-Mode | Duplex | 10,0 m
Morate se prijaviti
NVT-FOP3301
NaviaTec FOP3301 - Fiber Optic Patch Cord | LC-SC | Single-Mode | Duplex | 1,0 m
Morate se prijaviti
NVT-FOP3302
NaviaTec FOP3302 - Fiber Optic Patch Cord | LC-SC | Single-Mode | Duplex | 2,0 m
Morate se prijaviti
NVT-FOP3305
NaviaTec FOP3305 - Fiber Optic Patch Cord | LC-SC | Single-Mode | Duplex | 5,0 m
Morate se prijaviti
NVT-FOP4401
NaviaTec FOP4401 - Fiber Optic Patch Cord | SC/UPC-SC/UPC Single-Mode | Duplex | 1,0 m
Morate se prijaviti
NVT-FOP4403
NaviaTec FOP4403 - Fiber Optic Patch Cord | SC/UPC-SC/UPC | Single-Mode | Duplex | 3,0 m
Morate se prijaviti
NVT-FOP4405
NaviaTec FOP4405 - Fiber Optic Patch Cord | SC/UPC-SC/UPC | Single-Mode | Duplex | 5,0 m
Morate se prijaviti
NVT-FOP4410
NaviaTec FOP4410 - Fiber Optic Patch Cord | SC/UPC-SC/UPC | Single-Mode | Duplex | 10,0 m
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2019. Sva prava pridržana.