AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Server Računala
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Multimedijski Dodaci
  Kućišta
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  Torbe i Ruksaci
  MREŽNA OPREMA
  Smart Home
  Antene i Kabeli
  3 GHz
  Pribor
  Multimedia / Storage
  POE i mrežni adapteri
  Print Server
  USB
  Security Gateway
  Switch
  Pribor
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Wired Uređaji
  Wireless Indoor
  Pribor
  Wireless Outdoor
  10 GHz
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  80 GHz
  Mikrotik
  Pribor
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijski Ethernet
  Ormari i oprema
  Ormari
  FIBER OPTICS
  Patch Cords/ Pigtails MM
  Patch Cords/ Pigtails SM
  GEPON FTTx
  GEPON
  Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Instalacijski kabeli
  OM2
  OS2
  Konektori
  SC
  LC
  Patch paneli
  Pribor
  Switch
  Alat
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Software za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  Racks/Kabineti i Pribor
  Usluge
  KABLOVI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za Kablove i Pribor
  Audio/Stereo Kablovi
  Kablovi za Napajanje
  Lan Kablovi
  Monitor / TV Kablovi
  DVI
  Scart
  VGA
  Sata/USB/Firewire Kablovi
  SATA
  Telefonski Kablovi
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Rasvjeta
  TELEFONI I KOMUNIKATORI
  Mobilni Telefoni
  ALTERNATIVNI IZVORI ENERGIJE-SOLAR
  SunMax
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
:
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
 
 
Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Switch > Managed

 Šifra i nazivCijena
(KN)
PLT-GS-5220-44S4C
Planet GS-5220-44S4C, (48)Port 100/1000X SFP Layer2+ w/static routing Managed Desktop/Rackmount Switch, (48)SFP Slots Compatible with 100BASE-FX SFP transceivers with (4)Shared 1000Mbps Gigabit ethernet RJ45 ports (shared with Port1 to 4) , Hardware Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing, Switch Fabric 96Gbps, Throughput 71. 2Mpps@64Bytes, Dimension 440 x 300 x 44.5 mm, 1U height (SFP Modules sold seperate, Includes Rackmount kit)
Morate se prijaviti
PLT-GS-5220-46S2C4X
Planet GS-5220-46S2C4X, (52) Port Layer 2+ Managed Switch. 48-Port 100/1000X SFP slots with 2 Shared copper TP Gigabit ports (shared with ports 1 & 2) + 4-Port 10G SFP+ Managed Switch, with Hardware Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing. Switch Fabric 176Gbps, Throughput 130.95Mpps@64Bytes. Dimension 440 x 300 x 44.5 mm, 1U height. SFP & SFP modules sold seperate. Rackmount kit included.
Morate se prijaviti
PLT-MGSD-10080F
Planet MGSD-10080F, 13" 8-Port 100/1000Base-X SFP + 2-Port 10/100/1000Base-T L2/L4 Managed Metro Ethernet Switch (AC+2 DC, DIDO)
Morate se prijaviti
PLT-MGSW-24160F
Planet MGSW-24160F, (24)Port Managed Layer2/Layer4 Desktop Rackmount Metro Switch, (16) 100/1000Base-X SFP Interfaces + (8)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports, RS232 DB9 management port, Switch Fabric 48Gbps / non-blocking, Switch Throughput@64Bytes 35.7Mpps, includes Rackmount kit, (SX/LX/BX SFP transceiver modules sold seperate) Dimension 440 x 200 x 44.5 mm, 1U high
Morate se prijaviti
PLT-MGSW-28240F
Planet MGSW-28240F, (28)Port Managed Fiber Optical Switch. 24x 100/1000Base-X SFP slots + 4x 10G SFP+ Slots + 4 shared RJ45 Copper 1000Mbps Gigabit ports (shared with SFP slots 1-4), L2/L4 Managed Metro Ethernet Switch (AC+DC Power Redundant, 2xDI, 2xDO).
Morate se prijaviti
PLT-SGS-6340-16XR
Planet SGS-6340-16XR, Layer 3 16-Port 10GBASE-SR/LR SFP+ Stackable Managed Switch (100~240V AC, 36~60V DC). 16 10GBASE-SR/LR SFP+ interfaces. Compatible with 1000BASE-SX/LX/BX SFP transceiver. Switch Fabric 320Gbps/non-blocking. Switch Throughput: 238Mpps. Dimension 440 x 240 x 44 mm, 1U height
Morate se prijaviti
TPL-TL-SG5412F
TP-Link TL-SG5412F, JetStream (12)Port Layer 2 Web Managed 1000Mbps Gigabit SFP slot Desktop/Rackmount switch. (12)SFP slots with (4) Combo 1000Mbps Gigabit RJ45 Ports. (shared on Ports 9-12) Bandwidth 24Gbps, Packet Forwarding Rate 17.9Mpps, Dimension (440 × 260 × 44 mm 1U) SFP modules sold seperate. Rackmount kit included.
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2017. Sva prava pridržana.