AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Server Računala
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Multimedijski Dodaci
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  Torbe i Ruksaci
  MREŽNA OPREMA
  Smart Home
  Antene i Kabeli
  3 GHz
  Pribor
  Multimedia / Storage
  POE i mrežni adapteri
  Print Server
  USB
  Security Gateway
  Switch
  Pribor
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Wired Uređaji
  Wireless Indoor
  Pribor
  Wireless Outdoor
  10 GHz
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  80 GHz
  Mikrotik
  Pribor
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijski Ethernet
  Ormari i oprema
  Ormari
  FIBER OPTICS
  Patch Cords/ Pigtails MM
  Patch Cords/ Pigtails SM
  GEPON FTTx
  GEPON
  Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Instalacijski kabeli
  OM2
  OS2
  Konektori
  SC
  LC
  Patch paneli
  Pribor
  Switch
  Alat
  Pribor
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  Racks/Kabineti i Pribor
  Usluge
  KABLOVI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za Kablove i Pribor
  Audio/Stereo Kablovi
  Kablovi za Napajanje
  Lan Kablovi
  Monitor / TV Kablovi
  DVI
  Scart
  VGA
  Sata/USB/Firewire Kablovi
  SATA
  Telefonski Kablovi
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  ALTERNATIVNI IZVORI ENERGIJE-SOLAR
  SunMax
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
:
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
 
 
Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Patch Cords/ Pigtails SM > Duplex LC-LC

 Šifra i nazivCijena
(KN)
NVT-AL-9FCLC-10I
DIGITUS 3D-Link AL-9FCLC-10I, 10M OS1 9/125 FC-LC DLX 2.8mm FIBRE OPTIC CABLE - YELLOW OS1, Single Mode, Duplex 9:125um, Male to Male, Cable O.D. 2.8mm, Tested and Certified, Colour: Yellow
Morate se prijaviti
NVT-AL-9FCLC-15I
DIGITUS 3D-Link AL-9FCLC-15I, 15M OS1 9/125 FC-LC DLX 2.8mm FIBRE OPTIC CABLE - YELLOW OS1, Single Mode, Duplex 9:125um, Male to Male, Cable O.D. 2.8mm, Tested and Certified, Colour: Yellow
Morate se prijaviti
NVT-AL-9LCLC-40I
Digitus AL-9LCLC-40I, 40M OS1 9/125 LC-LC DLX 2.8mm FIBRE OPTIC CABLE - YELLOW OS1, Single Mode, Duplex 9:125um, Male to Male, Cable O.D. 2.8mm, Tested and Certified, Colour: Yellow
Morate se prijaviti
NVT-DK-2933-01
Digitus DK-2933-01, Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC Connector 1m, Connector with ceramic ferrule, Singlemode, Duplex, I-VH 2E9/125µ, Halogen free cable, 9/125µm fiber, Fiber class OS 1, Cable diameter 3mm, Cable color yellow, Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2933-02
Digitus DK-2933-02, Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC Connector 2m, Connector with ceramic ferrule, Singlemode, Duplex, I-VH 2E9/125µ, Halogen free cable, 9/125µm fiber, Fiber class OS 1, Cable diameter 3mm, Cable color yellow, Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2933-03
Digitus DK-2933-03, Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC Connector 3m, Connector with ceramic ferrule, Singlemode, Duplex, I-VH 2E9/125µ, Halogen free cable, 9/125µm fiber, Fiber class OS 1, Cable diameter 3mm, Cable color yellow, Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2933-05
Digitus DK-2933-05, Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC Connector 5m, Connector with ceramic ferrule, Singlemode, Duplex, I-VH 2E9/125µ, Halogen free cable, 9/125µm fiber, Fiber class OS 1, Cable diameter 3mm, Cable color yellow, Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-DK-2933-10
Digitus DK-2933-10, Fiber Optic Singlemode Patch Cord, LC / LC Connector 10m, Connector with ceramic ferrule, Singlemode, Duplex, I-VH 2E9/125µ, Halogen free cable, 9/125µm fiber, Fiber class OS 1, Cable diameter 3mm, Cable color yellow, Single packed, with test report
Morate se prijaviti
NVT-FOP1102
NaviaTec FOP1102, LC-LC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 2,0m
Morate se prijaviti
NVT-FOP1103
NaviaTec FOP1103, LC-LC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 3,0m
Morate se prijaviti
NVT-FOP1105
NaviaTec FOP1105, LC-LC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 5,0m
Morate se prijaviti
NVT-FOP1110
NaviaTec FOP1102, LC-LC Single-Mode duplex Fiber Optic Patch Cord 10,0m
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2017. Sva prava pridržana.