AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Server Računala
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Multimedijski Dodaci
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  Torbe i Ruksaci
  MREŽNA OPREMA
  Smart Home
  Antene i Kabeli
  3 GHz
  Pribor
  Multimedia / Storage
  POE i mrežni adapteri
  Print Server
  USB
  Security Gateway
  Switch
  Pribor
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Wired Uređaji
  Wireless Indoor
  Pribor
  Wireless Outdoor
  10 GHz
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  80 GHz
  Mikrotik
  Pribor
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijski Ethernet
  Ormari i oprema
  Ormari
  FIBER OPTICS
  Patch Cords/ Pigtails MM
  Patch Cords/ Pigtails SM
  GEPON FTTx
  GEPON
  Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Instalacijski kabeli
  OM2
  OS2
  Konektori
  SC
  LC
  Patch paneli
  Pribor
  Switch
  Alat
  Pribor
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  Racks/Kabineti i Pribor
  Usluge
  KABLOVI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za Kablove i Pribor
  Audio/Stereo Kablovi
  Kablovi za Napajanje
  Lan Kablovi
  Monitor / TV Kablovi
  DVI
  Scart
  VGA
  Sata/USB/Firewire Kablovi
  SATA
  Telefonski Kablovi
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  ALTERNATIVNI IZVORI ENERGIJE-SOLAR
  SunMax
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
:
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
 
 
Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Industrijski Ethernet > Unmanaged Industrijski Switch

 Šifra i nazivCijena
(KN)
PLT-IFGS-1022HPT
Planet IFGS-1022HPT, IP30 Industrial 8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP combo Ethernet Switch (-40 to 75 C, 250m Extend mode, dual redundant power input on 48~56VDC terminal block). 240-watt PoE budget. Supports PoE power up to 30 watts for each PoE port. Auto detects powered device (PD)
Morate se prijaviti
PLT-IGS-1020TF
Planet IGS-1020TF, Industrial 8-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Ethernet Switch, 2-port SFP slot interface, SFP supports 1000Base-X and 100Base-FX transceiver via DIP switch configured, Slim IP30 metal case protection, DIN Rail and Wall Mount Design, Redundant Power Design, -40 to 75 degrees C operating temperature. Dimension 56 x 87 x 135 mm. Power requirement DC 12~48V or AC 24V Redundant power with polarity reverses protection function
Morate se prijaviti
PLT-IGS-501T
Planet IGS-501T, 5-Port 10/100/1000Mbps Industrial Gigabit Ethernet Switch with (-40~75 Degree C operating temperature)
Morate se prijaviti
PLT-IGS-620TF
Planet IGS-620TF, Industrial 4-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Ethernet Switch, 2-port SFP slot interface, SFP supports 1000Base-X and 100Base-FX transceiver via DIP switch configured, Slim IP30 metal case protection, DIN Rail and Wall Mount Design, Redundant Power Design, -40 to 75 degrees C operating temperature
Morate se prijaviti
PLT-IGS-801T
Planet IGS-801T, 8-Port 10/100/1000Mbps Industrial Gigabit Ethernet Switch with (-40~75 Degree C operating temperature)
Morate se prijaviti
PLT-ISW-500T
Planet ISW-500T, Industrial IP30 Compact size 5-Port 10/100TX Fast Ethernet Switch (-40~75 degrees C). Dimension 70 x 104 x 30 mm
Morate se prijaviti
PLT-ISW-501T
Planet ISW-501T, IP30 Slim Type 5-Port 10/100Mbps Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 degree C). Dimension 135 x 87 x 32 mm
Morate se prijaviti
PLT-ISW-511
Planet ISW-511, IP30 Slim Type 4-Port Industrial Ethernet Switch + 1-Port 100Base-FX(SC) Multi-mode 2km (-10 - 60 C operating temperature)
Morate se prijaviti
PLT-ISW-511S15
Planet ISW-511S15, IP30 Slim Type 4-Port Industrial Ethernet Switch + 1-Port 100Base-FX Single-mode 15km (-10 - 60 C operating temperature)
Morate se prijaviti
PLT-ISW-511T
Planet ISW-511T, 4-Port 10/100Base-TX + 1-Port 100Base-FX Multi-mode -2km Industrial Ethernet Switch with Wide Operating Temperature (-40~75 Degree C)
Morate se prijaviti
PLT-ISW-511TS15
Planet ISW-511TS15, 4-Port 10/100Base-TX + 1-Port 100Base-FX Industrial Ethernet Switch with Wide Operating Temperature (-40~75 Degree C)
Morate se prijaviti
PLT-ISW-621
Planet ISW-621, 4-Port 10/100Base-TX + 2-Port 100Base-FX (SC) interface for up to 2km (Multi-mode fiber 50µm/125µm) , Industrial Fast Ethernet Switch (-10~60 Degree C operating temperature), IP-30 Metal case / Protection, DIN Rail and Wall Mount Design, 12 to 48V DC, redundant power with polarity reverse protect function and connective removable terminal block for master and slave power
Morate se prijaviti
PLT-ISW-621S15
Planet ISW-621S15, 4-Port 10/100Base-TX + 2-Port 100Base-FX (15km) interface for up to 15km (Multi-mode fiber 9/125µm fiber) , Industrial Fast Ethernet Switch (-10~60 Degree C operating temperature), IP-30 Metal case / Protection, DIN Rail and Wall Mount Design, 12 to 48V DC, redundant power with polarity reverse protect function and connective removable terminal block for master and slave power
Morate se prijaviti
PLT-ISW-621T
Planet ISW-621T, 4-Port 10/100Base-TX + 2-Port 100Base-FX (SC) interface for up to 2km (Multi-mode fiber 50µm/125µm) , Industrial Fast Ethernet Switch (-40~75 Degree C operating temperature), IP-30 Metal case / Protection, DIN Rail and Wall Mount Design, 12 to 48V DC, redundant power with polarity reverse protect function and connective removable terminal block for master and slave power
Morate se prijaviti
PLT-ISW-621TF
Planet ISW-621TF, 4-Port 10/100Base-TX + 2-Port 100Base-FX SFP interface Industrial Ethernet Switch with Wide Operating Temperature, -40 to 75 Degree C wide operating temperature, IP-30 metal case protection, DIN Rail and Wall Mount Design, 12 to 48V DC, redundant power with polarity reverse protection and connective removable terminal block for master and slave power
Morate se prijaviti
PLT-ISW-621TS15
Planet ISW-621TS15, 4-Port 10/100Base-TX + 2-Port 100Base-FX (15km) interface for up to 15km (Multi-mode fiber 9/125µm fiber) , Industrial Fast Ethernet Switch (-40~75 Degree C operating temperature), IP-30 Metal case / Protection, DIN Rail and Wall Mount Design, 12 to 48V DC, redundant power with polarity reverse protect function and connective removable terminal block for master and slave power
Morate se prijaviti
PLT-ISW-800T
Planet ISW-800T, Industrial IP30 Compact size 8-Port 10/100TX Fast Ethernet Switch (-40~75 degrees C). Dimension 70 x 115 x 41 mm
Morate se prijaviti
PLT-ISW-800T-M12
Planet ISW-800T-M12, Industrial IP67 rated 8-Port 10/100Mbps M12 Fast Ethernet Switch (-40 to 75 degree C). 8 x M12, 4-pin D-coded female connector. Power connector 1 x M12, 5-pin A-Coded male connector. Dimension 163 x 103 x 53 mm. includes 1 x M12 4-pin D-coded male connector to RJ-45 Ethernet cable, 1.2m 1 x M12 5-pin A-coded female connector power cable, 1.2m 1 x wall-mount kit 1 x DIN-rail kit (attached to M12 switch as default)
Morate se prijaviti
PLT-ISW-801T
Planet ISW-801T, IP30 Slim Type 8-Port 10/100Mbps Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 degree C). Dimension 135 x 87 x 32 mm
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2017. Sva prava pridržana.