AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Server Računala
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Multimedijski Dodaci
  Kućišta
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  Torbe i Ruksaci
  MREŽNA OPREMA
  Smart Home
  Antene i Kabeli
  3 GHz
  Pribor
  Multimedia / Storage
  POE i mrežni adapteri
  Print Server
  USB
  Security Gateway
  Switch
  Pribor
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Wired Uređaji
  Wireless Indoor
  Pribor
  Wireless Outdoor
  10 GHz
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  80 GHz
  Mikrotik
  Pribor
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijski Ethernet
  Ormari i oprema
  Ormari
  FIBER OPTICS
  Patch Cords/ Pigtails MM
  Patch Cords/ Pigtails SM
  GEPON FTTx
  GEPON
  Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Instalacijski kabeli
  OM2
  OS2
  Konektori
  SC
  LC
  Patch paneli
  Pribor
  Switch
  Alat
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Software za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  Racks/Kabineti i Pribor
  Usluge
  KABLOVI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za Kablove i Pribor
  Audio/Stereo Kablovi
  Kablovi za Napajanje
  Lan Kablovi
  Monitor / TV Kablovi
  DVI
  Scart
  VGA
  Sata/USB/Firewire Kablovi
  SATA
  Telefonski Kablovi
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Rasvjeta
  TELEFONI I KOMUNIKATORI
  Mobilni Telefoni
  ALTERNATIVNI IZVORI ENERGIJE-SOLAR
  SunMax
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
:
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
 
 
Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Industrijski Ethernet > Industrijski Media Converter

 Šifra i nazivCijena
(KN)
PLT-GST-805A
Planet GST-805A, 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX/SX(mini-GBIC, SFP) Smart Media Converter-distance depends on SFP module, The Smart Media Converter can be used as a standalone unit when powered by its DC adapter or used as a slide-in module to PLANET 19-inch managed 16-slot media converter chassis (MC-1610MR / MC-1610MR48).
Morate se prijaviti
PLT-ICS-2100
Planet ICS-2100, IP30 Industrial RS-232/RS-422/RS-485 to ethernet 10/100Base-TX Media Converter (Copper, RJ-45), distance 100m
Morate se prijaviti
PLT-ICS-2102-FX-MM
Planet ICS-2102, IP30 Industrial RS-232/RS-422/RS-485 to 100Base-FX Media Converter (Fiber, MM/2km), cable 50/125µm or 62.5/125µm multi-mode fiber cable, Optical wavelength 1300nm
Morate se prijaviti
PLT-ICS-2102S15
Planet ICS-2102S15, IP30 Industrial RS-232/RS-422/RS-485 to 100Base-FX Media Converter (Fiber, SM/15km), cable 9/125µm single-mode fiber cable, Optical wavelength 1310nm
Morate se prijaviti
PLT-ICS-2105A
Planet ICS-2105A, IP30 Industrial RS-232/RS-422/RS-485 to 100Base-FX Media Converter (Fiber, Vary on SFP module) Distance 2km up to 120km (Vary on SFP module), 50 or 62.5/125µm multi-mode fiber cable
Morate se prijaviti
PLT-IFT-802T
Planet IFT-802T, 10/100Base-TX to 100Base-FX Industrial Media Converter-2km (-40~75 degrees C)
Morate se prijaviti
PLT-IFT-802TS15
Planet IFT-802TS15, 10/100Base-TX to 100Base-FX Industrial Media Converter with Wide Operating Temperature, IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SC SM-15KM (-40 to 75 degree C)
Morate se prijaviti
PLT-IFT-805AT
Planet IFT-805AT, IP30 Slim type Industrial , 10/100Base-TX to 100Base-FX (SFP) Industrial Media Converter (-40 to 75 degree C), Cable distance: Vary on module added, dimension 135 x 85 x 32 mm, Installation: DIN rail kit and wall mount ear
Morate se prijaviti
PLT-IGT-1205AT
Planet IGT-1205AT, IP30 Industrial 10/100/1000T to 2-Port 100/1000X SFP Gigabit Media Converter (-40 to 75 degree C)
Morate se prijaviti
PLT-IGT-805AT
Planet IGT-805AT, IP30 Industrial 10/100/1000 Gigabit RJ45 Copper Port to 100/1000X SFP Gigabit Media Converter (-40 to 75 degree C). Compatible with Planet MGB-Series Gigabit Fiber Transceivers
Morate se prijaviti
PLT-IGT-905A
Planet IGT-905A, 10/100/1000Base-T to mini-GBIC Industrial Managed Media Converter (LC,MM/SM)-distance depend on SFP module (-30~75 Degree C)
Morate se prijaviti
PLT-IGTP-805AT
Planet IGTP-805AT, 1000Base-SX / LX to 10/100/1000Base-T 802.3at PoE Industrial Media Converter (mini-GBIC, SFP)
Morate se prijaviti
PLT-MFB-TF20
Planet MFB-TFX, Industrial Switch SFP-Port 100Base-FX Transceiver Single Mode (1310nm) - Max Distance up to 20km. Operating Temp(-40~75C)
Morate se prijaviti
PLT-MFB-TFA20
Planet MFB-TFA20, Industrial Switch SFP-Port 100Base-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-max Distance up to 20km Operating Temp (-40~75C)
Morate se prijaviti
PLT-MFB-TFB20
Planet MFB-TFB20, Industrial Switch SFP-Port 100Base-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-Max Distance up to 20km Operating Temp (-40~75C)
Morate se prijaviti
PLT-MFB-TFX
Planet MFB-TFX, Industrial Switch Multi-Mode 100Mbps SFP fiber transceiver. LC Connector. 1310 nm. Max Distance up to 2KM. Wide Operating Temp (-40 to 75 C) for industrial switches
Morate se prijaviti
PLT-MFB-TSA
Planet MFB-TSA, Multi-mode WDM Tx-1310,  2KM, 100Mbps SFP fiber transceiver (-40 to 75C), DDM supported
Morate se prijaviti
PLT-MFB-TSB
Planet MFB-TSB, Multi-mode WDM Tx-1550,  2KM, 100Mbps SFP fiber transceiver (-40 to 75C) , DDM supported
Morate se prijaviti
PLT-MGB-TL30
Planet MGB-TL30, Industrial Switch SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 30km Operating Temp (-40~75C)
Morate se prijaviti
PLT-MGB-TL70
Planet MGB-TL70, Industrial Switch SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 70km Operating Temp (-40~75C)
Morate se prijaviti
PLT-MGB-TLA20
Planet MGB-TLA20, Industrial Switch SFP-Port 1000Base-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-20km Operating Temp (-40~75C)
Morate se prijaviti
PLT-MGB-TLA40
Planet MGB-TLA40, Industrial Switch SFP-Port 1000Base-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-40km Operating Temp (-40~75C)
Morate se prijaviti
PLT-MGB-TLB20
Planet MGB-TLB20, Industrial Switch SFP-Port 1000Base-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-20km Operating Temp (-40~75C)
Morate se prijaviti
PLT-MGB-TLB40
Planet MGB-TLB40, Industrial Switch SFP-Port 1000Base-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-40km Operating Temp (-40~75C)
Morate se prijaviti
PLT-MGB-TLX
Planet MGB-TLX, Industrial Switch SFP-Port 1000Base-LX mini-GBIC module - 10km (-40~75C)
Morate se prijaviti
PLT-MGB-TSX
Planet MGB-TSX, Industrial Switch SFP-Port 1000Base-SX mini-GBIC module Multi-Mode LC connector, 850nm Wavelength. Max Distance up to 550m Operating Temp (-40~75C)
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2017. Sva prava pridržana.