AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  Apple
  HP Renew računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  Torbe i Ruksaci
  ŽIČANA MREŽNA OPREMA
  Switch
  Pribor
  Routeri
  Network Interface kartice
  Smart Home
  NAS
  POE i Power adapteri
  Print Server
  USB
  HomePlug powerline
  Security Gateway
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijska automatizacija
  Antene i Kabeli
  Wireless Indoor
  Ormari i oprema
  Ormari
  WIRELESS OPREMA
  Antene i kabeli
  Unutrašnja wireless oprema
  60 GHz
  Pribor
  Vanjska Wireless oprema
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Industrijske Wireless oprema
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli Simplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Atenuatori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  Alat i pribor
  Alat
  Ostalo
  Fiber optički kabeliSM
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  KOMUNIKACIJSKI ORMARI I PRIBOR
  Zidni mrežni ormari
  Podni mrežni ormari
  Zidni nosači
  Otvoreni podni ormari
  Oprema za ormare
  Police
  Pribor
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  Pribor
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  ATS Switches
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  Scart
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Kućanski aparati
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 

Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Industrijska automatizacija > Media Converters

 Šifra i nazivCijena
(KN)
PLT-GST-805A
Planet GST-805A, 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX/SX(mini-GBIC, SFP) Smart Media Converter-distance depends on SFP module, The Smart Media Converter can be used as a standalone unit when powered by its DC adapter or used as a slide-in module to PLANET 19-inch managed 16-slot media converter chassis (MC-1610MR / MC-1610MR48).
Morate se prijaviti
PLT-ICS-2100
Planet ICS-2100, IP30 Industrial RS-232/RS-422/RS-485 to ethernet 10/100Base-TX Media Converter (Copper, RJ-45), distance 100m. –IP30 metal case protection –DIN rail and wall mount design –12 to 48V DC, redundant power with polarity reverse protect function and connective removable terminal block for master and slave power. Supports 6000 V DC Ethernet ESD protection. Din Power supply sold seperate. Max Power consumption 10W
Morate se prijaviti
PLT-ICS-2102-FX-MM
Planet ICS-2102, IP30 Industrial RS-232/RS-422/RS-485 to 100Base-FX Media Converter (Fiber, LC,MM/2km), cable 50/125µm or 62.5/125µm multi-mode fiber cable, Optical wavelength 1300nm
Morate se prijaviti
PLT-ICS-2105A
Planet ICS-2105A, IP30 Industrial RS-232/RS-422/RS-485 to 100Base-FX Media Converter (Fiber, Vary on SFP module) Distance 2km up to 120km (Vary on SFP module), 50 or 62.5/125µm multi-mode fiber cable
Morate se prijaviti
PLT-IFT-802T
Planet IFT-802T, 10/100Base-TX to 100Base-FX Industrial Media Converter-2km (-40~75 degrees C)
Morate se prijaviti
PLT-IFT-802TS15
Planet IFT-802TS15, 10/100Base-TX to 100Base-FX Industrial Media Converter with Wide Operating Temperature, IP30 Slim type Industrial Fast Ethernet Media Converter SC SM-15KM (-40 to 75 degree C)
Morate se prijaviti
PLT-IFT-805AT
Planet IFT-805AT, IP30 Slim type Industrial , 10/100Base-TX to 100Base-FX (SFP) Industrial Media Converter (-40 to 75 degree C), Cable distance: Vary on module added, dimension 135 x 85 x 32 mm, Installation: DIN rail kit and wall mount ear
Morate se prijaviti
PLT-IGT-1205AT
Planet IGT-1205AT, IP30 Industrial 10/100/1000T to 2-Port 100/1000X SFP Gigabit Media Converter (-40 to 75 degree C)
Morate se prijaviti
PLT-IGT-805AT
Planet IGT-805AT, IP30 Industrial 10/100/1000 Gigabit RJ45 Copper Port to 100/1000X SFP Gigabit Media Converter (-40 to 75 degree C). Compatible with Planet MGB-Series Gigabit Fiber Transceivers. DIN rail and wall-mount design. Redundant power design - 12 to 48V DC, redundant power with polarity reverse protect function - AC 24V power adapter acceptable. Din Power adapter sold seperate. Max Power 3.3 watts
Morate se prijaviti
PLT-IGT-815AT
Planet IGT-815AT, IP30 Compact size Industrial 100/1000BASE-X SFP to 10/100/1000BASE-T Media Converter (-40 to 75 C, LFP Supported). Specially designed to be installed in a narrow environment. It can be installed by DIN-rail Mounting/ Wall Mounting/ Side Wall Mounting. IGT-815AT can support LFP (Link Fault Passthrough) function via its built-in DIP switch. The LFP function includes Link Loss Carry Forward (LLCF) and Link Loss Return (LLR). Both can immediately alarm the administrators the issue. Power Input 9~48V DC/24V AC
Morate se prijaviti
PLT-IGT-905A
Planet IGT-905A, 10/100/1000Base-T to mini-GBIC Industrial Managed Media Converter (LC,MM/SM)-distance depend on SFP module (-30~75 Degree C)
Morate se prijaviti
PLT-IGTP-802T
Planet IGTP-802T, IP30 Industrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-SX Converter with 802.3at PoE+ (Multi-mode, 220m/550m, -40 to 75C, 12V~48V DC power boost)
Morate se prijaviti
PLT-IGTP-802TS
Planet IGTP-802TS, IP30 Industrial 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-LX Converter with 802.3at PoE+ (Single mode, 10km, -40 to 75C, 12V~48V DC power boost)
Morate se prijaviti
PLT-IGTP-805AT
Planet IGTP-805AT, 1000Base-SX / LX to 10/100/1000Base-T 802.3at PoE Industrial Media Converter (mini-GBIC, SFP). 1-port 10/100/1000BASE-T RJ45 with IEEE 802.3af /802.3at PoE+ Injector. 1 1000BASE-SX/LX SC Fiber interface. Supports PoE Power up to 30.8 watts for PoE port. Provides DC 52V power over RJ45 Ethernet cable. IP30 metal case DIN-rail or wall-mount design. Power required 12 ~ 48V DC/24V AC redundant power with polarity reverse protect function and connective removable terminal block for master and slave power. Supports 6000 VDC Ethernet ESD protection. Operating temp -40 to 75 degrees C
Morate se prijaviti
PLT-IGTP-815AT
Planet IGTP-815AT, IP30 Compact size Industrial 100/1000BASE-X SFP to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE+ Media Converter (-40 to 75 C). 1-port 10/100/1000BASE-T RJ45 with 30W IEEE 802.3at PoE+ injector function. One SFP slot, supporting 1000BASE-X and 100BASE-FX transceiver dual mode. Power required DC 48~56V, supports reverse polarity protection (>51V DC for PoE+ output recommended)
Morate se prijaviti
PLT-IGUP-1205AT
Planet IGUP-1205AT, Industrial 2-Port 100/1000X SFP to 1-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE++ Media Converter ( 802.3bt Type-4, PoH, Legacy mode support, -40 to 75 C, dual 12V~56V DC power boost, PoE Usage LED), Supports PoE Power up to 90 watts for PoE port. Provides DC 54V power over RJ45 Ethernet cable to PD with Ethernet port. Power consumption Full loading with PoE DC 12V: 46.6W, DC 48V: 100.3W
Morate se prijaviti
PLT-IGUP-805AT
Planet IGUP-805AT, Industrial 1-Port 100/1000X SFP to 1-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE++ Media Converter (802.3bt Type-4, PoH, Legacy, Force mode support, -40 to 75 C, dual 12V~56V DC power boost, PoE Usage LED)
Morate se prijaviti
PLT-IXT-705AT
Planet IXT-705AT, Industrial 10G/5G/2.5G/1G/100M Copper to 10GBASE-X SFP+ Media Converter (-40 to 75 degree C, dual redundant power input on 12-48VDC / 24VAC terminal block)
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2019. Sva prava pridržana.