AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  Ostalo
  HP Renew računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  MREŽNA OPREMA
  Smart Home
  Antene i Kabeli
  3 GHz
  Pribor
  Multimedia / Storage
  POE i mrežni adapteri
  Print Server
  USB
  Security Gateway
  Switch
  Pribor
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Wired Uređaji
  Wireless Indoor
  Pribor
  Wireless Outdoor
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Mikrotik
  Pribor
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijski Ethernet
  Ormari i oprema
  Ormari
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Switch
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli SImplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  Racks/Kabineti i Pribor
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  DVI
  Scart
  VGA
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 
Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Switch > Gigabit 48-52 Ports

 Šifra i nazivCijena
(KN)
CSC-SG350X-48-K9-EU
Cisco SG350X-48-K9-EU, L3 48-Port Gigabit Smart Switch with 10G Uplinks Stackable Managed Rackmount 1U Switch. Interfaces 48 x 1000Base-T RJ-45 ¦ 2 x 10Gbit LAN RJ-45/SFP+ uplink ¦ 2 x 10GBase-X SFP+ uplink ¦ 1 x console RJ-45 ¦ 1 x management (Gigabit LAN) ¦ 1 x USB Type A. Switching capacity (64-byte packet size): 130.94 Mpps ¦ Switching capacity: 176 Gbps Capacity MSTP instances: 16 ¦ Active VLANs: 4096 ¦ IPv4 routes (static): up to 8000 ¦ IPv6 routes (static): up to 4000 ¦ ACL entries: up to 2000
Morate se prijaviti
HPE-J9775A
HP Enterprise J9775A (Aruba 2530 48G Switch), Cost-effective 52-port fully managed Gigabit Layer 2 switch. This model has 48x 10/100/1000 ports and four Gigabit SFP ports. Aruba Central and Aruba AirWave Network Management. Switching Capacity 104 Gbps. Stacking Capabilities Virtual 16 switches. Dimension 44.3 x 25.4 x 4.45 cm
Morate se prijaviti
HPE-J9981A
HP Enterprise J9981A, (HP 1820-48G M RM) OfficeConnect 1820 48GbE Switch. Basic web smart managed 52-port Gigabit switch, with 48 GE and 4 SFP ports. This model has 48x 10/100/1000 ports and 4x non-combo 1000/100 SFP ports for fiber connectivity. Switching Capacity 104 Gbps max. Dimension 17.42 x 9.69 x 1.73 in
Morate se prijaviti
HPE-JL382A
HP Enterprise JL382A, (OfficeConnect 1920S 48G 4SFP Switch) Advanced smart managed 48-port Gigabit switch from our most popular switch series for small businesses. This model has 48x 10/100/1000 ports as well as 4 SFP ports. (48) RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports (4) SFP 100/1000 Mbps ports. Switching Capacity 104 Gbps. Power Consumption 32.2W (maximum), 23.3W (idle). Dimension 44.25 x 24.61 x 4.39 cm
Morate se prijaviti
PLT-GS-2240-48T4X
Planet GS-2440-48T4X, 52-Port L2 Web Smart Managed Rackmount Ethernet Switch. 48x 1GbE + 4x 10GBASE-SR/LR SFP+ slots, compatible with 1000BASE-SX/LX/BX SFP. 802.1Q VLAN, IGMP Snooping, MSTP, LACP, SNMPv1/v2c. 176Gbps/non-blocking. Switch Throughput@64Bytes 130.95Mpps. Dimension 440 x 270 x 44 mm, 1U height
Morate se prijaviti
PLT-GS-4210-48T4S
Planet GS-4210-48T4S, (52)Port Gigabit IPv6/IPv4 Layer 2 Managed Desktop/Rackmount Switch.(48)1000Mbps RJ45 Gigabit Ports + (4)100/1000X mini-GBIC/SFP slots. Switch Fabric 104Gbps / non-blocking, Switch Throughput@64 bytes 77.38Mpps @64 bytes, Dimension 440 x 300 x 44,5 mm (1U height), Rackmount kit included, mini-GBIC SFP modules sold seperate
Morate se prijaviti
PLT-GS-5220-44S4C
Planet GS-5220-44S4C - (48)Port 100/1000X SFP Layer2+ w/static routing Managed Desktop/Rackmount Switch | (48)SFP Slots Compatible with 100BASE-FX SFP transceivers with (4)Shared 1000Mbps Gigabit ethernet RJ45 ports (shared with Port1 to 4) | Hardware Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing | Switch Fabric 96Gbps | Throughput 71. 2Mpps@64Bytes | Dimension 440 x 300 x 44.5 mm | 1U height (SFP Modules sold seperate, Includes Rackmount kit)
Morate se prijaviti
PLT-GS-5220-46S2C4X
Planet GS-5220-46S2C4X - (52) Port Layer 2+ Managed Switch | 48-Port 100/1000X SFP slots with 2 Shared copper TP Gigabit ports (shared with ports 1 & 2) + 4-Port 10G SFP+ | Hardware Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing | Switch Fabric 176Gbps | Throughput 130.95Mpps@64Bytes | Dimension 440 x 300 x 44.5 mm, 1U height | SFP & SFP modules sold seperate | Rackmount kit included
Morate se prijaviti
PLT-GS-5220-48P4X
Planet GS-5220-48P4X, L2+/L4 48-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 10G SFP+ Managed Switch, with Hardware Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing (400W PoE Budget, ONVIF)
Morate se prijaviti
PLT-GS-5220-48T4X
Planet GS-5220-48T4X, (50)Port Layer 2+ w/ static routing WebManaged Desktop/Rackmount Switch. (48)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports with (4)Shared SFP slots shared with Port-45 to Port-48 + (4)10Gig SFP+ interfaces (Port-49 to Port-52), with Hardware Layer3 IPv4/IPv6 Static Routing Functions, Switch Fabric 176Gbps, Throughput 130.95Mpps@64Bytes, Dimension 440 x 300 x 44.5 mm, 1U height, Includes Rackmount kit + rubber feet
Morate se prijaviti
PLT-SGS-6341-48T4X
Planet SGS-6341-48T4X, Layer 3 48-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Stackable Managed Gigabit Switch. 48 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet RJ45 ports. 4x 10GBASE-SR/LR SFP+ slots. support up to 24 units stacked together
Morate se prijaviti
TPL-T1600G-52TS
TP-Link T1600G-52TS, JetStream 48-Port Gigabit Smart Switch with 4 SFP Slots. 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports. 4 Gigabit SFP Slots. Bandwidth/Backplane 104Gbps, Packet Buffer Memory 77.4Mpps. Web-based GUI. Dimension 440*220*44 mm
Morate se prijaviti
UBQ-ES-48-LITE
Ubiquiti Networks ES-48-LITE, Managed (52)Port Layer 2 Rackmount EdgeSwitch. (48)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports + (2)SFP slots + (2)SFP+ slots. EdgeSwitch offers an extensive suite of advanced Layer-2 switching features and protocols, and also provides layer-3 routing capability. Non-blocking throughput: 70 Gbps, Switching capacity: 140 Gbps, Forwarding rate: 104.16 Mpps, Dimension 485.04 x 44.45 x 347.6 mm 2U SFP modules sold seperate. SFP modules must be Cisco Compatible modules.
Morate se prijaviti
UBQ-US-48
Ubiquiti Networks US-48, Unifi (52)Port Layer 2 Managed Rackmount UnifiSwitch. (48)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports + (2)SFP slots + (2)SFP+ slots. UnifiSwitch offers an extensive suite of advanced Layer-2 switching features and protocols. Non-blocking throughput: 70 Gbps, Switching capacity: 140 Gbps, Forwarding rate: 104.16 Mpps, Dimension 485.04 x 44.45 x 347.6 mm 2U SFP modules sold seperate. SFP modules must be Cisco Compatible modules. The UniFi Controller software allows admins to configure and monitor the UniFi Switch and other UniFi devices using a graphical user interface.
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2019. Sva prava pridržana.