AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  Apple
  HP Renew računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  Torbe i Ruksaci
  ŽIČANA MREŽNA OPREMA
  Switch
  Pribor
  Routeri
  Network Interface kartice
  Smart Home
  NAS
  POE i Power adapteri
  Print Server
  USB
  HomePlug powerline
  Security Gateway
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijska automatizacija
  Antene i Kabeli
  Wireless Indoor
  Ormari i oprema
  Ormari
  WIRELESS OPREMA
  Antene i kabeli
  Unutrašnja wireless oprema
  60 GHz
  Pribor
  Vanjska Wireless oprema
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Industrijske Wireless oprema
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli Simplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Atenuatori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  Alat i pribor
  Alat
  Ostalo
  Fiber optički kabeliSM
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  KOMUNIKACIJSKI ORMARI I PRIBOR
  Zidni mrežni ormari
  Podni mrežni ormari
  Zidni nosači
  Otvoreni podni ormari
  Oprema za ormare
  Police
  Pribor
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  Pribor
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  ATS Switches
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  Scart
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Kućanski aparati
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 

Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Switch > Outdoor

 Šifra i nazivCijena
(KN)
MIK-FIBERBOX
MikroTik FiberBox (CRS105-5S-FB), an outdoor router with five SFP ports, ideal for locations where distance is restricting the use of regular ethernet cables. The device is weatherproof and comes with a hose clamp and zip ties, ready to be installed on high masts and towers. The package also includes the RJ45 SFP (S-RJ01) copper module already preinstalled in the first port, so you can use ethernet in one of the ports already out of the box. If not needed, remove it to have access to all five SFP ports for using with 1.25 Gbit fiber modules. CPU QCA8511 400MHz, 128MB RAM/ 16MB Flash. Router OS LVL 5.
Morate se prijaviti
UBQ-EP-R6
Ubiquiti Networks EP-R6, EdgePoint WISP 6-port Wisp Layer-3 router in Weatherproof Enclosure for Outdoor Use, EdgePoint combines EdgeMAX routing features with fiber backhaul and versatile powering capabilities. 5x Gigabit RJ45 Ports, 1x SFP Port, PoE Output 5x 24V, 2-Pair. Powered by 24VDC or by PoE.
Morate se prijaviti
UBQ-EP-R8
Ubiquiti Networks EP-R8, EdgePoint WISP 8-port Wisp Layer-3 router in Weatherproof Enclosure for Outdoor Use, EdgePoint combines EdgeMAX routing features with fiber backhaul and versatile powering capabilities. 6x Gigabit RJ45 Ports, 2x SFP Port, PoE Output 5x 24V, 2-Pair ili 2x 54V/24V, 4-Pair. Powered by 54VDC or by PoE.
Morate se prijaviti
UBQ-EP-S16
Ubiquiti Networks EP-S16, 16-Port EdgePoint WISP switch offers an innovative combination of robust routing performance, fiber backhaul capability, and the convenience of passive PoE support. Layer-2 switch with some layer-3 capabilities. can support 54 or 24V passive PoE to power all Ubiquiti products, including airFiber and airMAX. 16 RJ45 Ethernet ports and two SFP+ ports.
Morate se prijaviti
UBQ-N-SW
Ubiquiti Networks N-SW (NanoSwitch), Outdoor 4-port Gigabit switch with PoE passthrough. Simply providing 24V 4-pair input makes NanoSwitch an outdoor 4-port unmanaged switch with "always on" 24V 2-pair output on three ports. PoE In — RJ45 port supports 10/100/1000 Ethernet connections, and supports passive 24V, 4-pair PoE to power the switch. PoE Out — RJ45 ports support 10/100/1000 Ethernet connections, and the three passive 24V, 2-pair PoE ports provide up to 36W PoE output.
Morate se prijaviti
UBQ-PC-12
Ubiquiti Networks PC-12, Cariier Grade Outdoor Power Cable, 12 AWG, 305m. all-weather, UV-resistant cable designed for outdoor installations. PowerCable uses a fire-resistant, polyethylene jacket (FT-1) and operates in a temperature range from -30 to 90° C. PowerCable features 12 AWG stranded tinned copper conductors, capacitance of 28 pF/ft @ 1 kHz, DCR of 1.77ohm/305m @ 20° C, voltage rating at 300V, and impedance of 56ohms.
Morate se prijaviti
UBQ-USW-FLEX
Ubiquiti Networks USW-FLEX, The UniFi Switch Flex is an Indoor/Outdoor 5-port managed, Layer 2 Gigabit switch with auto-sensing 802.3af PoE support. maximum PoE output budget of 46W when powered by 60W 802.3bt PoE++. Four ports offer auto-sensing 802.3af PoE output to power multiple devices on the network.
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2019. Sva prava pridržana.