AUTORIZACIJA     Registrirajte se
PRETRAŽIVANJE  
Početna O nama Ponuda Podrška Kontakti Partner info EN
PREGLED KATALOGA
  RAČUNALA
  PC Računala
  Nettop
  Prijenosna Računala
  Refurbished računala
  Apple
  HP Renew računala
  KOMPONENTE RAČUNALA
  Procesori i Pribor
  Intel
  AMD
  Memorije i Pribor
  Matične Ploče
  Grafičke Kartice
  Razne Kartice
  Tvrdi Diskovi
  SSD
  Optički Uređaji
  Ostali Uređaji za Pohranu Podataka
  Kućišta
  ATX
  HDD
  Napajanja
  PERIFERNI UREĐAJI RAČUNALA
  KVM
  Switch
  Hubovi
  Miševi i Mišne Podloge
  Oprema za Igre
  Volani
  Pribor za Računala
  Tipkovnice
  USB
  Zvučnici , Slušalice i Mikrofoni za Računala
  MONITORI, PROJEKTORI I DISPLEJI
  LCD Monitori
  Pribor za Čišćenje
  UREĐAJI I MEDIJI ZA POHRANU PODATAKA
  Flash Memorije
  Mediji za Pohranu Podataka
  ŠTAMPAČI I SKENERI
  Laserski
  Mono
  Ink jet
  Skeneri
  3D Štampači
  POTROŠNI MATERIJAL
  Ink Jet Tinte
  Toneri
  POS potrošni materijal
  POS UREĐAJI
  POS Monitori
  POS Štampači
  Bar Code Čitači
  PROGRAMSKA OPREMA
  Microsoft Operativni Sistemi
  Microsoft Aplikacije
  OPREMA ZA PRIJENOSNA RAČUNALA
  Cooling Station
  Pribor za Prijenosna računala
  Pribor
  Torbe i Ruksaci
  ŽIČANA MREŽNA OPREMA
  Switch
  Pribor
  Routeri
  Network Interface kartice
  Smart Home
  NAS
  POE i Power adapteri
  Print Server
  USB
  HomePlug powerline
  Security Gateway
  VOIP Oprema
  Hotspot
  Širokopojasna komunikacija
  Industrijska automatizacija
  Antene i Kabeli
  Wireless Indoor
  Ormari i oprema
  Ormari
  WIRELESS OPREMA
  Antene i kabeli
  Unutrašnja wireless oprema
  60 GHz
  Pribor
  Vanjska Wireless oprema
  11 GHz
  24 GHz
  60 GHz
  Industrijske Wireless oprema
  OPTIČKE MREŽE AKTIVNE
  GEPON FTTx
  GEPON
  SFP Transceiver
  DAC kabeli
  Medija konverteri
  Alat
  OPTIČKE MREŽE PASIVNE
  Patch kabeli Simplex
  Patch kabeli Duplex
  OM2
  OM3
  OM4
  Pigtails
  LC
  SC
  Adapteri/Poveznice
  LC
  SC
  FC
  Konektori
  SC
  Atenuatori
  SC
  Kabineti, paneli i kućišta
  Razdjelnici
  1:2
  1:4
  1:8
  1:16
  1:32
  Alat i pribor
  Alat
  Ostalo
  Fiber optički kabeliSM
  NADZOR I SIGURNOST
  IP kamere
  Video rekorderi za nadzor
  Senzori
  Kućni alarmi
  Dodaci
  Profesionalni video sustavi MILESIGHT
  KOMUNIKACIJSKI ORMARI I PRIBOR
  Zidni mrežni ormari
  Podni mrežni ormari
  Zidni nosači
  Otvoreni podni ormari
  Oprema za ormare
  Police
  Pribor
  NEPREKIDNO NAPAJANJE
  Akumulatorske Baterije
  Back-UPS
  Smart-UPS
  Tower
  Pribor
  3 Fazni UPS
  Uređaji za Zaštitu Linije
  Netbotz
  ATS Switches
  Usluge
  KABELI, KONEKTORI I ALAT
  Alat za kabele i pribor
  Audio/Stereo kabeli
  Kabeli za Napajanje
  LAN kabeli
  Monitor / TV kabeli
  Scart
  SATA/USB/Firewire kabeli
  SATA
  Telefonski kabeli
  Serijski kabeli
  KUĆNA ELEKTRONIKA
  Nosači
  Pribor
  Kućanski aparati
  Rasvjeta
  TELEFONI, SMARTPHONE I DODACI
  Mobilni Telefoni
  RAČUNALNE USLUGE
  Instalacija
  Školovanje
  POPRAVLJENA ROBA

ADRESAR
EZY Infotech - Čakovec
Čakovec, HR-40000, M. Krleže 28
tel: +385 (0) 40 363 888
fax: +385 (0) 40 363 770
 
EZY Infotech - Zagreb
Zagreb, HR-10000, Slavonska avenija 19
tel: +385 (0)1 23 05 818
fax: +385 (0)1 23 05 817
 
Prodaja:
Tehnička podrška:
 
Pregled svih kontakata
 

Mailing lista
  
 

Katalog proizvoda
Brand:       Valuta:

  Switch > 10G 5-8 Ports

 Šifra i nazivCijena
(KN)
MIK-CRS305-1G-4S+IN
MikroTik CRS305-1G-4S+IN, Cloud Core switch, featuring four SFP+ ports, for up to 10 Gbit per port. The device has a 1 Gbit copper ethernet port for management access and two DC jacks for power redundancy. The device is a very sleek and compact metallic case without any fans, for silent operation. Includes 24V 0.8A AC power adapter
Morate se prijaviti
MIK-CRS309-1G-8S+IN
MikroTik CRS309-1G-8S+IN, Desktop switch with 8x 10G SFP+ Slots + 1 Gigabit Ethernet ports. Total switching capacity of 162 Gbps and total non-blocking throughput of 81 Gbps. Dual-core 800 MHz CPU, 512 MB RAM, a management Ethernet port with PoE power input, RS232 serial port, a grounding terminal and is capable of dual boot (choose which operating system you prefer, RouterOS, or SwOS).
Morate se prijaviti
MIK-CRS3284C20S4S+RM
MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM, Device has twenty SFP ports, four SFP+ ports for 10G modules and four combo ports, where you can choose to use SFP or RJ45 ports from the combo group. The device comes in a 1U rackmount case with two 100-240 V power supplies with failover functionality. It also has a “Dual boot” feature that allows you to choose between two operating systems - RouterOS or SwOS.
Morate se prijaviti
PLT-XGS3-24042
Planet XGS3-24042, 28-Port L3 Managed Switch. 24x 1GbE RJ45 ports with 4 shared 1G SFP slots (shared with Port-21 to Port-24) + 4 10G SFP slots (port-25 to port-28). Layer 3 IPv6 Advanced Managed Stackable Switch. Core Routing Switch. Redundant AC Power System XGS3-24042 provides a cost-effective and high-performance solution for Telecom, Network Service Providers and enterprises. Dimension 440 x 320 x 43.6 mm, 1U height.
Morate se prijaviti
PLT-XGS3-42000R
Planet XGS3-42000R, 4-Slot Layer 3 IPv6/IPv4 Routing Chassis Switch, The PLANET XGS3-42000R Core-Layer Routing Switch is specially designed for large network applications such as Enterprise, Campus, Community, ISP or Data Center network, The XGS3-42000R is a High-Density Chassis Ethernet Switch built with 4 module slots and redundant power supply.
Morate se prijaviti
PLT-XGS3-PWR-AC
Planet XGS3-PWR-AC, AC Redundant Power Module for XGS3-42000R
Morate se prijaviti
PLT-XGS3-S20X2Q
Planet XGS3-S44S4X, 20-Port 10G SFP+ + 2-Port 40G QSFP+ Switch Module for XGS3-42000R
Morate se prijaviti
PLT-XGS3-S44S4X
Planet XGS3-S44S4X, Standard Module for XGS3-42000R with 44-Port 100/1000BASE-X SFP + 4-Port 10G SFP+
Morate se prijaviti
PLT-XGS3-S48G
Planet XGS3-S48G, 48-Port Gigabit Switch Module (for XGS3-42000R)
Morate se prijaviti
PLT-XGS-6350-24X4C
Planet XGS-6350-24X4C, Layer 3 24-Port 10G SFP+ + 4-Port 40G/100G QSFP28 Managed Switch with optional Redundant Power. 24 10GBASE-SR/LR SFP+ slots, compatible with 1000BASE-SX/LX/BX SFP. 4 QSFP28 slots, each supports native 100 Gigabit Ethernet, 40G and 4 x 10 Gigabit Ethernet modes. Supports dynamic routing protocol: RIP and OSPF. 442.5 x 364 x 44 mm, 1U height
Morate se prijaviti



Copyright EZY Infotech d.o.o. 2019. Sva prava pridržana.